Prečo kúpiť matrac cez internet?

Zvažujete kúpu nového matraca, no nechcete cestovať niekoľko desiatok kilometrov do najbližšej kamennej predajne? Nezúfajte – nákup nového matraca z pohodlia domova nebol nikdy jednoduchší. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete výhody online nákupu matraca prostredníctvom eshopu Matero.sk.

Jednoduchý nákup priamo z vášho gauča

Nie je nič príjemnejšie, ako nakupovanie z vášho domova popri popíjaní obľúbenej kávy. Veď to predsa všetci poznáme – po príchode do kamenného obchodu vás ihneď obletujú predavači a zahrnú vás ponukou, o ktorej si nie ste úplne istí, či ju chcete. Nakoľko nechcete cestu do obchodu absolvovať aj druhýkrát, nedáte si čas na premyslenie a tovar ihneď kupujete. Toto rozhodnutie môžete neskôr oľutovať, nakoľko zabudnete na dôležité vlastnosti, ktoré ste od produktu vyžadovali.

V prípade online nákupu matracov nie ste obmedzovaní žiadnymi otváracími hodinami a nákup môžete urobiť kedykoľvek počas dňa alebo aj noci, skrátka kedy budete chcieť. E-shopy sa taktiež pýšia väčším výberom produktov za menej peňazí, nakoľko im nevznikajú žiadne dodatočné náklady na nájom, mzdu zamestnancov, predajne a podobne.

Na rozhodovanie máte toľko času, koľko potrebujete

Na rozdiel od kamenného obchodu, v ktorom predajca nalieha na okamžitú kúpu produktu, sa v online svete môžete rozhodovať tak dlho, ako chcete. Predajcovia matracov vás  často zahrnú výrazmi a vlastnosťami produktov, ktoré nepoznáte a pri nákupe vám v konečnom dôsledku nepomôžu. Na ZdriemniSi získate rýchly prehľad o všetkých typoch matracov a ľahko sa rozhodnete, ktorý je pre vás ten pravý.

Máte obavy z nevyskúšania matraca v kamennej predajni?

Nemusíte. Tých pár sekúnd, počas ktorých budete na matraci ležať v kamennej predajni vám totiž neposkytne dostatočné množstvo informácií o tom či je pre vás ten pravý. Až po niekoľkých dňoch zistíte, či vám nový matrac skutočne vyhovuje. Navyše treba myslieť na to, že matrace v predajniach nie sú nové a vyskúšalo si ich pred vami niekoľko stoviek ľudí. Vo finále. vám vyskúšanie skutočne nového matraca môže pripadať kompletne odlišné.

Špičkový zákaznícky servis

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý matrac si máte kúpiť, vždy sa môžete spoľahnúť na profesionálnu pomoc nášho Spánkového špecialistu – či už prostredníctvom Online Zákazníckej podpory, alebo jednoduchým telefonátom.

Matrace vám budú doručené zadarmo až pred vaše dvere. Ak sa vám spánok na vašom novom matraci nebude pozdávať, po týždennom vyskúšaní ho možno bezplatne vymeniť za iný. Vyzdvihnutie matraca zabezpečíme my, z vašej strany je potrebné uhradiť len 10€ za matrac.

Všetko čo potrebujete na jednom mieste

Presne v tom spočíva čaro online nakupovania. Nemusíte míňať váš drahocenný čas a benzín na cestovanie medzi niekoľkými predajňami vo viacerých mestách. Na ZdriemniSi nájdete všetko, čo potrebujete pre kvalitný nerušený spánok. Okrem matracov tu totiž môžete zakúpiť aj ich chrániče, vrchné matrace a dokonca aj postele, rošty a vankúše s paplónmi.

Online nákup prináša skutočne veľké výhody pri kúpe nového matraca. Tak neváhajte a prezrite si našu aktuálnu akciovú ponuku za ceny, ktoré sa neodmietajú.

Vyberte si svoj nový matrac na Matero.sk

Predchádzajúci článok
Matrace vtedy a dnes